KONST / Litografier / Färglitografi 13418228
nr 1341 8228
Färglitografi
4 st, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Signerad, bladets mått: ca 45x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:29:04
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)